Forum akwarystyczne Akwaforum Strona Główna Tekst alternatywny

RegulaminRegulamin  FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   PortalPortal  RedakcjaRedakcja

PartnerzyPartnerzy   ProfilProfil   Prywatne wiadomościPrywatne wiadomości   ZalogujZaloguj   RejestracjaRejestracja 

[78l] Barwniakarium
Idź do strony Poprzedni  1, 2

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum akwarystyczne Akwaforum Strona Główna -> Galeria
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
szamanka

PostWysłany: 17 Lut 2019 10:38    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Jest limnophila rzucona na taflę (po lewej). Lepiej nie będzie, bo prąd i tak zawsze zepcha luźne rośliny w 1 miejsce. Ryby muszą poczekać aż Myriophyllum sięgnie tafli.

63l Wąwóz 78l Barwniakarium
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
bomba91

PostWysłany: 17 Lut 2019 14:07    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ładnie wygląda, ale ten korzeń na środku w przodzie bardzo wali po oczach Mr. Green
Powrót do góry
szamanka

PostWysłany: 03 Mar 2019 18:44    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Mała aktualizacja fotograficzna na okrągłe 5 tygodni. Jak widać chyba nie trzeba bać się roślin z in-vitro, jedynie 'trawnik' coś słabo rośnie, więc zdecydowałam się go skompresować na lewej stronie.

Korzenio-żyrafa wali po oczach, ale lepszego zastosowania dla niej nie znajduję, poza tym kwestia przyzwyczajenia.

Powrót do góry
mirukan

PostWysłany: 03 Mar 2019 21:26    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Bardzo ładnie zarasta Smile
Ryby nie marudzą że miejsce do pływania zabiera im zielsko ? Very Happy

szamanka

PostWysłany: 04 Mar 2019 13:13    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Na razie nie marudzą, za to Barwniaki te 10 dni temu wyglądały wszystkie tak samo, a teraz zaczynają się różnicować i wybarwiać, no i cóż, chyba nie mam jednak w miocie samych samic. Conajmniej jednemu płetwa zaczeła się dosyć mocno zaostrzać. Nadal nie jest tak wyciągnięta jak u starego samca, ale już jest zdecydowanie ostrzej niż kąt prosty.

A ja się zaczynam bać jak Ceratopsis będzie wyglądać za kolejny miesiąc.

Powrót do góry
Biniu

PostWysłany: 04 Mar 2019 16:54    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Pięknie się zazielenia. Gratuluje bezproblemowego startu zbiornika.
Powrót do góry
Neurochirurg
Ekspert akwarysta

PostWysłany: 04 Mar 2019 18:21    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

szamanka ładnie się rozwija, tylko ten kawałek drewna na przodzie trochę nie konweniuje Smile

[360] Los Angelfish
[30] Samotne drzewko
Powrót do góry
mark_farina
Akwarysta

PostWysłany: 04 Mar 2019 22:01    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Bardzo ładnie zapowiadający sie zbiornik Brawo
Powrót do góry
Raori
Początkujący pomocnik

PostWysłany: 15 Kwi 2019 22:02    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

No dzisiaj, pokazałaś jeszcze ładniejszy obraz.

[126L] Dżungla
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
szamanka

PostWysłany: 18 Kwi 2019 23:10    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Nie wiem czy ładniej, bo narobiłam trochę bajzlu w sprzęcie, ale druga część fotorelacji, jako że Raori niejako się upomniał Wink Mi się już trochę odechciało zdjęcia co tydzień robić.

Przełożyłam filtr z zasysem na drugą stronę i przedłużyłam deszczownię tak że teraz zajmuje prawie cały tył, bo mam wrażenie, że przez tą paproć cyrkulacja wody w akwa jest strasznie słaba.

Powrót do góry
Raori
Początkujący pomocnik

PostWysłany: 19 Kwi 2019 5:21    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

No żyrafa robi robotę. Afrykańską. Mr. Green

[126L] Dżungla
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
mark_farina
Akwarysta

PostWysłany: 19 Kwi 2019 6:41    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Zyrafy wchodza do szafy... Very Happy

Sympatyczny baniaczek z afrykanskim charakterem.
Powrót do góry
szamanka

PostWysłany: 23 Lip 2019 22:52    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

W baniaku zaszły drobne zmiany, wywaliłam Myriophyllum bo po przycince wyglądało nieładnie. Ceratopsis stało się mega upierdliwe, te liście wypadałoby przycinać ze 2 razy w tygodniu.
Z jakiegoś powodu pojedynczo powymierały Microrasbory.

Barwniak szmaragdowy zaś został zatrudniony jako niania do potomstwa czerwonobrzuchych z drugiego akwa.

P.S. Czy ktoś wie dlaczego to forum cenzuruje słowo na k a kończące się na upa? Nie jest wulgarne.

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum akwarystyczne Akwaforum Strona Główna -> Galeria Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

Skocz do: