Pierwszsze akwarium

Filtry, oświetlenie, grzałki i inne sprzęty akwarystyczne

Moderatorzy: krzych_100, BARA, grzesi3k, wojtass9, michelle1992, chemik4

7homasbaN1
Posty: 22
Rejestracja: 26 sty 2020 11:47
Lokalizacja: Toruń

Post autor: 7homasbaN1 »

U mnie jest inaczej ale w tym drugim pomieszczeniu gdzie mogę wstawic 35l mam grzejnik zaraz przy biurku. Czy byłoby błędem gdybym zaczął jednak od akwarium 35l?
MarJan
Akwarysta
Posty: 2371
Rejestracja: 23 kwie 2017 10:41

Post autor: MarJan »

Twój wybór- im większe, tym łatwiejsze w prowadzeniu i więcej możliwości obsady.
7homasbaN1
Posty: 22
Rejestracja: 26 sty 2020 11:47
Lokalizacja: Toruń

Post autor: 7homasbaN1 »

Nwm czemu ale mam taką fobie że zaleje to akwarium a ono samo z siebie pie*dolnje i cały pokój bedze w wodzie 😂😂😂
Awatar użytkownika
krzych_100
Moderator
Moderator
Posty: 3937
Rejestracja: 11 lut 2014 12:16
Lokalizacja: Bytom

Post autor: krzych_100 »

Eee tam, co się ma wydarzyć, to się wydarzy, równie dobrze może strzelić rura i zaleje mieszkanie. Podobnie miałem, jak zakładałem filtr kubełkowy, bo wcześniej tylko wewnętrzne - co się stanie, jak się rozszczelni? Nie rozszczelnił się jak do tej pory żaden z trzech kubełków.
Pozdrawiam
Krzysztof
------------------------------
Nigdy nie dyskutuj z idiotą, najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem :)
Prowadź dyskusję na Forum, nie na PW.
7homasbaN1
Posty: 22
Rejestracja: 26 sty 2020 11:47
Lokalizacja: Toruń

Post autor: 7homasbaN1 »

Czy często zdarza sie ze akwarium pierdyknie? Trafilem na film na yt przypadkowo i teraz mam o mysli najczarniejsze
Tadek
Posty: 47
Rejestracja: 19 lis 2019 14:38

Post autor: Tadek »

Spokojnie, chyba każdy miał takie obawy. W moim przypadku dla spokojności ubezpieczyłem sobie mieszkanie, za niecałe 200zł rocznie mam spokój ducha, a i inne nieszczęśliwe wypadki oprócz pęknięcia akwarium też obejmuje.

Pozdrawiam
7homasbaN1
Posty: 22
Rejestracja: 26 sty 2020 11:47
Lokalizacja: Toruń

Post autor: 7homasbaN1 »

Dziękuję wszystkim za pomoc teraz poradniki i niedlugo ruszam :)
Pozdrawiam wszystkich
7homasbaN1
Posty: 22
Rejestracja: 26 sty 2020 11:47
Lokalizacja: Toruń

Post autor: 7homasbaN1 »

jeszcze jednak ostatnie pytanie kochani. najważniejsze bez którego nie odbędzie się moja przygoda z akwarystyką.

Czy mogę stawiać mój 54 litrowy baniak?

szafeczka jak szafeczka typ taki jak 3 przedstawiony na zdjęciu po całości podstawa ma kontakt z podłogą aczkolwiek wykonana jest z płyty wiórowej bardziej. Czy jeżeli położę pod akwa jakiś blat grubszy a na to matę to będzie git?

Obrazek
ODPOWIEDZ