korzeń?????

Wszystko co dotyczy akwarystyki słodkowodnej

Moderatorzy: krzych_100, BARA, grzesi3k, wojtass9, michelle1992, chemik4

ODPOWIEDZ
pawel 18
Posty: 12
Rejestracja: 26 mar 2006 18:42
Lokalizacja: bydgoaszcz

korzeń?????

Post autor: pawel 18 »

znalazłem korzeń od olchy był w ziemi wykopałem i mam pytanie jest troszkę nadgnity ale jak zeskrobie troszke to jest twardy ile razy pużniej musze go gotować w tej soli jak długo to musi trwać i co pokoleji mam zrobić z gury dziękuje pozdrawiam :D
drugie pytanie mam akwarium 200l mam w nim 3 skalary, 2 kosiarki,2 siverum 1 kiryśnika, 2 zbrojniki, 5 kirysów czy te ryby mogą być w tym akwarium i czy mogą być razem bo chcę założyż biotop Ameryki poł. do wody dodaje szyszki olchy :roll: :?:
ludzie chodujcie ryby :)
agami
Posty: 47
Rejestracja: 13 mar 2006 10:23

Post autor: agami »

Przejrzałam chyba wszystkie podane linki i widzę, że polecacie jedynie drzewa liściaste. Jednak na innym forum znalazłam info, że korzenie drzew iglastych sa równie dobre i przy okazji mają ciekawe kształty. Jak to w końcu jest?
Awatar użytkownika
porki38
Przyjaciel Akwaforum
Posty: 774
Rejestracja: 27 maja 2005 13:46
Lokalizacja: Rawa Mazowiecka, Łódź

Post autor: porki38 »

agami pisze:Przejrzałam chyba wszystkie podane linki i widzę, że polecacie jedynie drzewa liściaste. Jednak na innym forum znalazłam info, że korzenie drzew iglastych sa równie dobre i przy okazji mają ciekawe kształty. Jak to w końcu jest?
Moja rada: nie wierz we wszystko co piszą na forach niewiadomego pochodzenia :wink: a słuchaj się NAS :)
Korzenie drzew iglastych nie nadają się gdyż puszczają soki.
Pozdrawiam
90l-SA - sprzedam
Awatar użytkownika
brzucho
Początkujący pomocnik
Posty: 124
Rejestracja: 14 lut 2006 10:57
Lokalizacja: Brodnica

Post autor: brzucho »

Hej!

W końcu jest tak ze jezeli nie chcesz miec syfu i problemów w swoim akwarium to poszukaj korzenia z drzewa liściastego. a zapewniam Cię że kształt nie zależy od tego czy jest to drzewo lisciaste czy iglaste

Pozrdrawiam
ODPOWIEDZ