wrrrr mrożpny pokarm

Co jedzą nasi podopieczni w akwarium

Moderatorzy: krzych_100, BARA, grzesi3k, wojtass9, michelle1992, chemik4

ODPOWIEDZ
Nirvana
Posty: 118
Rejestracja: 13 lut 2005 16:19

wrrrr mrożpny pokarm

Post autor: Nirvana »

kiedy podaje moim rybkom mrożony pokarm ochotkę to woda robi się taka jakbym tam kostkę wapna wrzuciła :(((

jak to podawać ? :evil: :evil: :evil:
45X80X35- Gurami, prętnik, zbrojnik
30L - Neony, bojownik, gupiki
25L - Wkrótce żłobek gupików
Awatar użytkownika
Saddamek
Administrator
Administrator
Posty: 1203
Rejestracja: 02 wrz 2004 21:10
Lokalizacja: Padwa Północy

Post autor: Saddamek »

Ja karmie mrożonkami i nic takiego nie mam pewnie masz trefna partie.... a jak już to przed podaniem rozmrożone ochotki przepłucz wodą na jakimś gęstym sitku czy czymś podobnym.
Awatar użytkownika
dorec237
Posty: 47
Rejestracja: 21 lip 2006 17:21

Post autor: dorec237 »

ja swoim podaje wodzien i nic mi sie niedzieje złego chyba kolega z góry ma racje to jakas felerna partia
Ten tekst pisał dyslektyk przepraszam za błedy i estetyke.
Awatar użytkownika
McOmega
Posty: 160
Rejestracja: 05 sie 2006 13:30
Lokalizacja: Katowice

Re: wrrrr mrożpny pokarm

Post autor: McOmega »

Nirvana pisze:kiedy podaje moim rybkom mrożony pokarm ochotkę to woda robi się taka jakbym tam kostkę wapna wrzuciła :(((

jak to podawać ? :evil: :evil: :evil:
Ja swoim kupuje pokarm "zywy"ale zamrozony jest tam kilka rodzajow robaczkow i tez nie zauwazylem zeby kolor wody sie zmienil.
A czy przed wrzuceniem tego pokarmu do wody pluczesz go w wodzie i wrzycasz taki jaki kupiles.Zalecane jest plukanie.
Akwa 45 l.
Obsada tymczasowa :
2xMolinezja ostrousta,
6x Razbora klinowa
3x Kardynalek chinski
4xKiryski Spizowe
Rośliny: Bacopa C.Echinodorus B Rotala R Vallisneria A Blyxa japonica T Eleocharis acicularis Lilaeopsis novae-zealandiae+butla CO2
kiler
Akwarysta
Posty: 494
Rejestracja: 08 lis 2005 16:49
Lokalizacja: Słubice

Post autor: kiler »

ja zamiast ochotki podaje rybom inne mrozonki i mam klopot z glowy nie powinno sie podawac ochotki zbrojnikowi niebieskiemu ktorego posiadasz jak widze :)
ja swoim rybciom podaje serce ze szpinakiem,wodzienia badz cyklopa z ochotki zrezygnowalem gdy trafila mi sie taka felerna partia i stracilem swoje pielegnice skosnopregie :? od tamtej pory sam odlawiam dafnie,komara badz wodzienia(z czystych zbiornikow wodnych) i podaje zywy latem,a mrozony(kupny) w porach jesienno zimowych
ochotke dla pewnosci lepiej jest zawsze wyplukac przed podaniem tak dla pewnosci :wink:
pozdrawiam :D
Póki co 96 litrów-amazonka
Awatar użytkownika
Rybaczki
Przyjaciel Akwaforum
Posty: 580
Rejestracja: 02 mar 2006 1:58

Post autor: Rybaczki »

Pokarmy mrozone raczej nie wychodza od producenta trefne
Problem zaczyna sie przy transporcie gdzie te pokarmy czesto czesciowo a nawet calosciowo rozmarzaja
Wystarczy ze trafi sie nam taka rozmrazanka i nieszczescie gotowe
ODPOWIEDZ