Nasze Filmy z Akwariami

Tutaj możecie prezentować swoje piękne akwarium

Moderatorzy: krzych_100, BARA, grzesi3k, wojtass9, michelle1992, chemik4

Awatar użytkownika
esdwa
Posty: 4
Rejestracja: 29 gru 2018 18:29

Re: Moje Dyskowce i inne pupile

Post autor: esdwa »

Trex pisze:
esdwa pisze:Witam i dziękuję za przyjęcie na forum. Poniżej link do krótkiego filmu na YouTube z mojego akwarium. Mam nadzieję że się wam spodoba. Pozdrawiam.

https://youtu.be/cMmA35uzcMY
:roll:
Ta ozdoba na środku jest sztuczna??
Tak, film pokazuje tylko prawa stronę zbiornika w której to znajduje się ta ozdoba. Ma wejście od tyłu gdzie kryjówke znajdują bocje i często z niej korzystają.
Ozdoba po lewej po dwóch latach całkowicie obrosla mchem więc trudno ją odróżnić. .
3xPaletki,6xBocje,1xSkalar,1xSeverum,2xLabeo; 480L 2xFluval406+Aquaclear110.
Awatar użytkownika
BARA
Moderator
Moderator
Posty: 15742
Rejestracja: 31 maja 2006 15:36
Lokalizacja: Białystok

Post autor: BARA »

A czemu trzymasz bocje na bazalcie? żwirze? a nie na piasku, w którym powinny kopać i który powinny przesiewać przez skrzela?

Obsada podana w Twoim podpisie nie gra mi w tym, co widzę na filmie, bo w kadrze pojawiają się bystrzyki, żałołobniczki, molinezja (sic!)...

Proszę załóż temat o swoim akwarium w dziale Galeria, podaj nam informacje o zbiorniku, pokaż nam zdjęcia całości, wtedy warto będzie podjąć dyskusję to tym, co widzimy, bo temat obecny na to się nie nadaje.
Pozdrawiam. Barbara

akwaria 128l, 45l i inne, obsada różna, dużo roślin i krewetki. Nie stosuję chemii.

Akwarystyka to odpowiedzialność za żywe i czujące stworzenia, które nie krzyczą.

W najbliższych dniach będę mocno mniej dostępna na forum.
ODPOWIEDZ