świderki

Hodowla krewetek, raków; ślimaki i inne stworzenia

Moderatorzy: krzych_100, BARA, grzesi3k, wojtass9, michelle1992, chemik4

ODPOWIEDZ
woznyadam
Posty: 63
Rejestracja: 01 lip 2006 14:21
Lokalizacja: Gdynia

świderki

Post autor: woznyadam »

co jest potrzebne tym slimaczkom do rozmnozenia? bo sluszalem ze je jest dosyc latwo rozmnozyc

Nie ten dział ;) (rozmnażanie w sensie ryb akwariowych a nie innych stworzeń :P) S.
:D
Awatar użytkownika
dorec237
Posty: 47
Rejestracja: 21 lip 2006 17:21

Post autor: dorec237 »

U mnie rozmnazaja bardzo szybko wydaje mi sie ze rozmnazaja sie w kazdych warunkach. Cierpliwosci a napewno niedługo po szybach twojego akwarium beda przechadzały sie małe swiderki :)
Ten tekst pisał dyslektyk przepraszam za błedy i estetyke.
ewaf
Posty: 94
Rejestracja: 12 kwie 2006 21:54
Lokalizacja: Ś-cie

Post autor: ewaf »

Chyba nie w każdych, miałam kilka sztuk i teraz nie widze żadnego, specjalnie kiedyś ich szukałam i znalazłam 3 puste skorupki. Nie wiem co im zaszkodziło ale prawdopodobnie padły wszystkie.
woznyadam
Posty: 63
Rejestracja: 01 lip 2006 14:21
Lokalizacja: Gdynia

Post autor: woznyadam »

kurcze nie moglem znalesc tego tematu :D

ja obecnie mam w akwarium ok 5-7 slimaczkow :( 3 napewno sa zywe bo czesto moge je zaobserwowac, mialem kiedys wiecej ale niestety nie znalem sie jeszcze tak dobrze i kupilem 2 slimaki ampuria czy jak one sie zwia i wiekszosc pozjadaly :( chcialbym aby one troche sie rozmnozyly :D
:D
kiler
Akwarysta
Posty: 494
Rejestracja: 08 lis 2005 16:49
Lokalizacja: Słubice

Post autor: kiler »

moga padac poprostu z glodu :? nie maja co jesc w zwirku wiec padaja u mnie tak bylo ze mialem pelno swiderkow ale gdy oddalem wiekszosc ryb na rzecz roslin i tym samym mniej reszte karmilem to i swiderkow ubylo teraz nie mam wcale swiderkow bo i ryb niewiele a jak juz je karmie to zjadaja wszystko i nic nie zostaje dla slimakow :lol:
mozesz podawac swiderkom np tabletke dla ryb wieczorem wrzucajac ja do akwarium gdy ryby juz spia ona opadnie swobodnie na dno i slimaczki tez sobie cos zjedza :lol:
pozdrawiam
Póki co 96 litrów-amazonka
woznyadam
Posty: 63
Rejestracja: 01 lip 2006 14:21
Lokalizacja: Gdynia

Post autor: woznyadam »

tylko ze nawet ich skurupy poznikaly :( a z glodu to raczej nie, bo nawet mozna powiedziec ze za duzo im dawalem jesc i straszny osad mialem na dnie
:D
ODPOWIEDZ