pokrywa- pomocy!

Filtry, oświetlenie, grzałki i inne sprzęty akwarystyczne

Moderatorzy: krzych_100, BARA, grzesi3k, wojtass9, michelle1992, chemik4

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
pszczółka
Posty: 314
Rejestracja: 26 wrz 2006 8:32
Lokalizacja: Puławy

pokrywa- pomocy!

Post autor: pszczółka »

Właśnie przytargałam pokrywe do mojego małego baniaczka i jest problem- mam wiercić dziury żeby móc powyciągac kable od oświetlenia, filtra i grzałki na zewnątrz :?: nie mam pojęcia jak to to zamontować, chyba czeka mnie przemeblowanie w bniaczku, a tak ladnie sobie wszystko rozplanowałam, buuuuu :!:
wróciłam :)
Awatar użytkownika
Mireks
Ekspert akwarysta
Posty: 2580
Rejestracja: 06 wrz 2005 12:03
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Mireks »

No spokojnie, po pierwsze na pewno nie jest to aż tak skomplikowane, nie do końca wiem jaka to pokrywa i jakie kable, ale starm się domyśleć, że chodzi Ci o to aby gdzieś z boku wyprowadzić kable od oświetlenia oraz od grzałki. Pokrywa zapewne jest ze spienionego PVC zatem materiał bardzo podatny na obróbke, Musisz napierw dopasować pokrywę, zobaczyć jak ma leżeć, gdzie mają te kable wychodzić i w tym miejscu wyciąć dpowiedni otwór. Oczywiście troche wróże z fusów, bo nie wiem dokładnie, czy o to własnie chodzi. Jeśli jednak będze to dla Ciebie skomplikowane...to nie wątpie, że gdzieś w pobliżu znajdzie się przyjanza dusza i pomoże Co roziązać bezpośrednio ten problem :)

Pozdrawiam
Mireks
200l - profil
____________________________________________
Awatar użytkownika
Rybaczki
Przyjaciel Akwaforum
Posty: 580
Rejestracja: 02 mar 2006 1:58

Post autor: Rybaczki »

Nie napisalas jaka to obudowa (drewno plastik aluminium czy tez inne) Gdy bedzie opis to bedzie wiadomo co robic
Napisz tez jaki masz filtr
Jak tworzywo to mozesz wyciac szczeline nozykiem do tapet lub goracym gwozdziem
Awatar użytkownika
pszczółka
Posty: 314
Rejestracja: 26 wrz 2006 8:32
Lokalizacja: Puławy

Post autor: pszczółka »

Pokrywa jest z tworzywa sztucznego, filtr wewnętrzny AquaEl UniFilter280, grzałka z termostatem Elite. Mam wypalać dziury?
wróciłam :)
Awatar użytkownika
chemik4
Moderator
Moderator
Posty: 8009
Rejestracja: 04 maja 2006 14:57
Lokalizacja: Tworóg / Jemielnica

Post autor: chemik4 »

Najlepiej chyba w jednym rogu zrobić większą dziure i tam puścić wszystkie kable
Pozdrawiam,
Kamil

Dziwne... U mnie działa :mrgreen:
Awatar użytkownika
Rybaczki
Przyjaciel Akwaforum
Posty: 580
Rejestracja: 02 mar 2006 1:58

Post autor: Rybaczki »

Nie wypalic tylko posluzyc sie jak nozem goracym metalowym przedmiotem moze byc lutownica
Najlepiej zrob wyciecie z tylu albo z tej strony ktora jest mniej widoczna
Wyciecie wykonaj ciut szersze jak kable
ODPOWIEDZ