Problem z roślinkami.

Gatunki, wymagania, pielęgnacja, nawożenie, glony w akwarium

Moderatorzy: krzych_100, BARA, grzesi3k, wojtass9, michelle1992, chemik4

ODPOWIEDZ
louis111
Posty: 3
Rejestracja: 13 paź 2006 16:22
Lokalizacja: Warszawa

Problem z roślinkami.

Post autor: louis111 »

Mam problem z roślinakmi, jestem nowicjusz więc proszę poradźcie. Po pierwsze pewien Pan w sklepie zoo sprzedał mi żwirek "specjalny dla roślinek" jest on strasznie lekki i strukturą przypomina pumeks. Jest lekki i roślinki na siłę mocuję do podłoża np. dokładając kamyków wokół (nie martwcie się kamyki odpowiednie Żona geolog), ale i tak średnio 2x na tydzień coś wyłazi. Mam taką "trawkę" jak na zdj. i widać że gnije cały czas i to najbardziej w miejscach gdzie tego żwirku najwięcej, a tam gdzie mniej troszkę lepiej się zachowuje. Co mam zrobić z tym żwirkiem, i trawką , bo przyznam szczerze, iż roślinka fajna i szkoda jej.
Awatar użytkownika
MarcinX
Przyjaciel Akwaforum
Posty: 4562
Rejestracja: 28 lis 2005 22:23
Lokalizacja: Homburg / Grudziadz

Post autor: MarcinX »

Moze sa poprostu zbyt wielkie?
Zmniejsz do 400x ... pikseli a wejda na pewno!
Czesc Marcin!
louis111
Posty: 3
Rejestracja: 13 paź 2006 16:22
Lokalizacja: Warszawa

próbujemy

Post autor: louis111 »

Witaj Marcinie dzięki za radę
Louis
--------
nie wiem co się dzieje ale zdj nie wchodzą, w takim razie liczę na Waszą wyobraźnię. Nie jest to roślinka wysoka max 7 cm długość listka jasno zielona, tak jak trawa.

Pozdrawiam Louis

--------


Chyba, że kolega Sum poda mi swój mail na louis111@wp.pl a ja prześlę Ci to zdj.

Louis

Proponuje zapoznanie się z opcją zmień S. ;)
Awatar użytkownika
Owl
Przyjaciel Akwaforum
Posty: 2710
Rejestracja: 27 sty 2005 12:54
Lokalizacja: Szkocja

Post autor: Owl »

Po pierwsze tematy umieszczamy w odpowiednich działach a po drugie shostuj zdjecia na np www.fotoski.pl i bedzie po sprawie.
Przemek
ODPOWIEDZ