filtr zewnętrzny z wiltra wenwętrznego

Dział dla majsterkowiczów

Moderatorzy: krzych_100, BARA, grzesi3k, wojtass9, michelle1992, chemik4

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
vitesse7
Posty: 176
Rejestracja: 10 sie 2005 11:59
Lokalizacja: Lublin

filtr zewnętrzny z wiltra wenwętrznego

Post autor: vitesse7 »

Witam dawno mnie tu nie było ale. mam taki pomysł by zrobic filtr zewnetrzny z filtra wewnętrznego powód za duzo zajmuje filtr wewnętrzny miejsca w akwa i za bardzo doprowadza do krążenia wode. Wymyśliłem iż z małego 15 litrowego akwa filtra wew aqua-shut 8W (500l/h) weżyka i rurek zrobic filtr. Sposób zrobienia takeigo filtra. Do akwa 15 litrów wkładamy filtr wewnętrzny. W przypadku mojego aqua shuta zaklejam u dołu kubka dziurki przez które wpływała woda z akwa. Następnie robie dziure wielkości wężyka który posiada. następnie weżyk ten wyprowadzam z małego akwa do dużego. Drugi wężyk zakładam na rurke przez którą wypływa czysta woda z filtra (wraz z powietrzem) i tę rurke tesh doprowadzam do duzęgo akwa ale w drugim rogu. Weżyk który doporowadza pow do filtra wyjmuje na zew by nie pobierał filtr wody z małego akwa. nalewam wode do małęgo akwa by było chłodzenie filtra. Filtr taki wq mnie jest dobry bo nie zajmuje miejsca w akwa tylko za zbiornikiem. I najlepsze jest to żę każdy może to zrobic kto ma filtr wew. Co o tym myślicie? ;/
" Gdy tylko umiera człowiek,
umiera jego fotografia "

ViTeSSe 7

Obrazek
ODPOWIEDZ