Szybki oddech

Forum o leczeniu i profilaktyce ryb w akwarium

Moderatorzy: krzych_100, BARA, grzesi3k, wojtass9, michelle1992, chemik4

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Robin 88
Posty: 126
Rejestracja: 19 mar 2006 16:24

Szybki oddech

Post autor: Robin 88 »

Tak jak w temacie moje niektore ryby maja przyspieszony oddech troche info NO3-30 i CO2 z bimbrowni 12 godzin czyzby zabraklo im tlenu przypomne ze ryby nie plywaja ku powierzchni tylko swobodnie z przyspieszonym oddechem,nie wiem czy teraz wlaczyc napowietrzanie w nocy?
Sprzedaje akwarium w pierony ... wroce za kilkanascie miesiecy ;) jak cos to walic na gg. Pozdro!
Awatar użytkownika
BARA
Moderator
Moderator
Posty: 15745
Rejestracja: 31 maja 2006 15:36
Lokalizacja: Białystok

Post autor: BARA »

Robin, jesteś z nami już od dłuższego czasu i powinieneś wiedzieć, ża taki post jak Twój typu "moja rybka jest chora co jej jest napiszcie" jest bez sensu.

Podaj nam litraż zbiornika, obsadę, sprzęt, parametry wody (a nie tylko NO3).
Dopiero wtedy będziemy mieli podstawę do podpowiedzi i pomocy.
Pozdrawiam. Barbara

akwaria 128l, 45l i inne, obsada różna, dużo roślin i krewetki. Nie stosuję chemii.

Akwarystyka to odpowiedzialność za żywe i czujące stworzenia, które nie krzyczą.

W najbliższych dniach będę mocno mniej dostępna na forum.
Awatar użytkownika
Robin 88
Posty: 126
Rejestracja: 19 mar 2006 16:24

Post autor: Robin 88 »

No i ladnie cos czulem ze jest nie tak i troche za pozno zareagowalem...zagazowalem moje ryby :zly: rano sie budze a tam kosiarka przy powierzchni przy slamazarnych ruchach robi piruety wszystkie mieczyki w grupie przy samym lustrze,amano praktycznie na powietrze wyszly na krawedziach zbiornika,bojowniki i kiryski tam nic se z tego nie robia bo maja kanaly,jedyne straty ktore zauwazylem to jeden otosek odszedl jak i rowniez moj wychowany od wylegu mieczyk :zly: wiec od razu zastosowalem pompke membranowa kamienia nie mam wiec zastosowalem kostke lipowa czy wstarczy ?
Sprzedaje akwarium w pierony ... wroce za kilkanascie miesiecy ;) jak cos to walic na gg. Pozdro!
ODPOWIEDZ