Grubość szyb.

Filtry, oświetlenie, grzałki i inne sprzęty akwarystyczne

Moderatorzy: krzych_100, BARA, grzesi3k, wojtass9, michelle1992, chemik4

Awatar użytkownika
Andersh
Pomocnik
Posty: 341
Rejestracja: 31 sty 2007 10:35
Lokalizacja: podlasie

Post autor: Andersh »

Thom (AS) pisze:... ale Polska jest jeszcze 100 lat do tyłu w stosunku do USA :
zaraz USA, wystarczy spojrzeć za Odrę lub za Bałtyk a juz nawet w Czechach jest dużo lepiej, zreszta juz gdzieś pisałem ze w tym kraju hłam rządzi a w sklepach nie ma na wet 50% tego co można kupić w innej części Europy; jak ktoś mówi że "można już kupić wszystko" to mnie aż nosi. Tak to juz jest jak się troche posiedzi w tej lepszej części Europy, każdy powinien pojechać choćby na wycieczkę. Ale z drugiej strony moze lepiej nie jeździć i dalej tkwić w obłudzie że w Polsce jest juz wszystko.

ps. czy nie zszedłem lekko z tematu?

ha

pozdrawiam
Obrazek
Awatar użytkownika
chemik4
Moderator
Moderator
Posty: 8009
Rejestracja: 04 maja 2006 14:57
Lokalizacja: Tworóg / Jemielnica

Post autor: chemik4 »

to czas wrócić do tematu, koniec OT
Pozdrawiam,
Kamil

Dziwne... U mnie działa :mrgreen:
Jokeru
Posty: 8
Rejestracja: 04 kwie 2007 12:19
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: Jokeru »

Co do tego akwarium 112l - sam mam takie 2 i nie mam z nimi najmniejszego problemu. To za mały zbiornik, żeby się bawić we wzmocniena - chyba, żeby dmuchać na zimne.

BARA napisała, że w akwarium 900l są 14mm szyby. Ja mam w 450l akwarium 13mm szyby + 2 wzmocnienia podłóżne i 1 poprzeczne. Jak przywieźli mi to do domu to dowiedziałem się, że samo szkło waży ponad 100kg (ile dokładnie to nie powiem). W sumie nieśliśmy to akwa w 4 osoby. 2 osoby niosły i 2 ubezpieczały.
Awatar użytkownika
Andersh
Pomocnik
Posty: 341
Rejestracja: 31 sty 2007 10:35
Lokalizacja: podlasie

Post autor: Andersh »

Jokeru pisze:Co do tego akwarium 112l - sam mam takie 2 i nie mam z nimi najmniejszego problemu. To za mały zbiornik, żeby się bawić we wzmocniena - chyba, żeby dmuchać na zimne.
gdyby były wzmocnienia wzdłużne nie byłoby wygięcia, a fakt że ono jest świadczy o tym że materiał mocno pracuje

Wromak daje takie wzocnienia i chwała jemu za to
Obrazek
ODPOWIEDZ