Tetra Bactozym?

Problemy z utrzymaniem czystości i odpowiednich parametrów wody

Moderatorzy: krzych_100, BARA, grzesi3k, wojtass9, michelle1992, chemik4

ODPOWIEDZ
ma56
Posty: 9
Rejestracja: 23 mar 2007 10:50
Lokalizacja: Wielkopolska

Tetra Bactozym?

Post autor: ma56 »

Mam pytanie może śmieszne, czy kapsułkę w całości należy włożyć do filtra, czy wysypać zawartość do akwarium?, a może zakopać kapsułkę w podłożu?
andypl33
Akwarysta
Posty: 1119
Rejestracja: 29 wrz 2006 20:46
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: andypl33 »

kapsułka rozpuści się w wodzie , włóż do filtra
Awatar użytkownika
rohan
Ekspert akwarysta
Posty: 1187
Rejestracja: 24 lut 2006 18:53
Lokalizacja: Kraków

Post autor: rohan »

Faktycznie śmieszne .Bo w środku opakowania jest instrukcja .Wystarczy przeczytać :D A w temacie cokolwiek z nim zrobisz i tak będzie działa . Instrukcja mówi ,o ile sie nie mylę , że na start należy włożyć jedna do filtra a drugą wrzucić do wody . A potem przy czyszczeniu filtra jedna do środka .
Awatar użytkownika
emiloos
Akwarysta
Posty: 483
Rejestracja: 07 mar 2007 11:30
Lokalizacja: Gliwice

Post autor: emiloos »

Często te kapsułki można kupić pojedynczo i tu zaczyna się problem: nie ma instrukcji obsługi, sprzedawca nie wie albo zapomnimy się zapytać.... więc pytanie nie wydaje mi się śmieszne.
Pozdrawiam,
Emi

Górnośląskie Stowarzyszenie Akwarystów - www.gsa.org.pl
ma56
Posty: 9
Rejestracja: 23 mar 2007 10:50
Lokalizacja: Wielkopolska

Post autor: ma56 »

Tak właśnie było, kupiłem dwie kapsułki, sprzedawca nie miał opakowania i nie bardzo wiedział jaki jest sposób użycia. W internecie znalazłem jedynie opis produktu, a nie sposób użycia, dlatego zadałem pytanie.
Wychodzę z założenia, że lepiej zadać pytanie, niż udawać, że wiem wszystko, bo takich ludzi nie ma.
Awatar użytkownika
rohan
Ekspert akwarysta
Posty: 1187
Rejestracja: 24 lut 2006 18:53
Lokalizacja: Kraków

Post autor: rohan »

Pewnie ,że lepiej zapytać :D Ale skoro kupiłaś cos o czy sprzedawca nie wiele wiedział i nie miał opakowania ani instrukcji to skąd wiesz co kupiłaś ? Równie dobrze to mogły być kapsułki na zatwardzenie :D
ma56
Posty: 9
Rejestracja: 23 mar 2007 10:50
Lokalizacja: Wielkopolska

Post autor: ma56 »

Ale śmieszne!
Sprzedawca odcinał mi 2 kapsułki z 10 szt. na odwrocie napis Tetra Bactozym. To dla twojej informacji, a tak na pszyszłość jak nie masz nic do powiedzenia to nie zabieraj głosu w dyskusji.
Awatar użytkownika
rohan
Ekspert akwarysta
Posty: 1187
Rejestracja: 24 lut 2006 18:53
Lokalizacja: Kraków

Post autor: rohan »

Instrukcja mówi ,o ile sie nie mylę , że na start należy włożyć jedna do filtra a drugą wrzucić do wody . A potem przy czyszczeniu filtra jedna do środka .
Wydaję mi się , że jednak coś do powiedzenia miałem :D Więc to nie jest tak , że wszedłem na ten temat żeby sie ponabijać . A trochę poczucia humoru nikomu jeszcze nie zaszkodziło !!
Awatar użytkownika
klaudia-KRK
Posty: 31
Rejestracja: 10 mar 2007 14:12

Post autor: klaudia-KRK »

sorki ze tak się wtrące :roll: w waszą "dyskusję"

czy ktoś wie gdzie w krakowie w zoolog.sprzedają tabl Tetra Bactozym na sztuki? :roll:
Awatar użytkownika
rohan
Ekspert akwarysta
Posty: 1187
Rejestracja: 24 lut 2006 18:53
Lokalizacja: Kraków

Post autor: rohan »

Ja wiem :D Oprócz polecanego sklepu sprzedawali też w Careffurze na rondzie czyżyńskim . Ale nie wiem czy dalej to robią . Na Młyńskiej za to na pewno !
ODPOWIEDZ