pomóżcie!!!!

Forum o leczeniu i profilaktyce ryb w akwarium

Moderatorzy: krzych_100, BARA, grzesi3k, wojtass9, michelle1992, chemik4

ODPOWIEDZ
motyl
Posty: 1
Rejestracja: 25 cze 2005 13:59

pomóżcie!!!!

Post autor: motyl »

Mam pod opieką duże akwarium z mnóstwem różnych gatunków , własciel wyjechałą na 12 dni , miałam karmic raz dziennie , właczac i wyłączac światło , wczoraj zaczelo dziać sie coś niedobrego zdechły 2 ryby , przed chwilą zdechła 3 , nie ma pojecia co może być przyczyną , czy mógłby ktoś napisać na co zwrócić uwagę ?jaka temperatura wody powinna być , na termometrze jest 28 stopni , może to za wysoka temperatura?byłąbym bardzo wdzięczna za jakies wskazowki , do właściciela niestety nie mogę sie dodzwonić...:(z góry serdecznie dziekuje za pomoc
Awatar użytkownika
Owl
Przyjaciel Akwaforum
Posty: 2710
Rejestracja: 27 sty 2005 12:54
Lokalizacja: Szkocja

Post autor: Owl »

Wiem ze jestes zdenerwowana ale zwracaj uwage do jakiego dzialu piszesz post.To tak gwoli wstepu.Hmm piszesz na co masz zwracac uwage,mianowicie na wszystko,czyli czy ryby maja jakies białe punkciki na ciele,traca kolory,są osowiałe i nie marawe,czy szybko oddychaja,czy ocieraja sie o podłoze ,czy nie maja na ciele ranek jakis,czy nie poruszaja sie skokowymi ruchami i czy wreszcie na ciele ryby nie widac jakis pasozytów.Niestety nikt nie będzie umiał ci pomóc po tym jak napisalas wczoraj zdechły dwie a dzis kolejna.No i mogłabys podac chocby nazwy czesci mieszkanców akwarium.O parametry wody sie nie pytam bo i tak pewnie ich nie znasz.
Pozdrawiam
Przemek
ODPOWIEDZ