Buduje akwaruim o pojemności 6424litry

Dział dla majsterkowiczów

Moderatorzy: krzych_100, BARA, grzesi3k, wojtass9, michelle1992, chemik4

Awatar użytkownika
Thom (AS)
Przyjaciel Akwaforum
Posty: 758
Rejestracja: 09 lis 2004 16:08
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Thom (AS) »

MrMariusz poczytaj dokładnie wątek a pózniej pisz post :wink:

Nigdzie nie pisało że Planet1 mieszka w bloku, chyba nie był by taki głupi żeby postawić takie akwa w bloku :roll:
Awatar użytkownika
ququryku
Posty: 60
Rejestracja: 21 lip 2005 19:11

Post autor: ququryku »

A może by tak planet1 podrażnić jakąś krytyką, to a nuż się odezwie i cosik napisze jak tam idą prace :twisted:
Awatar użytkownika
koko
Posty: 10
Rejestracja: 23 wrz 2005 21:29
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: koko »

a może ten koleś poprostu was wkręcał i teraz się nie odzywa - pomyśleliscie o tym :D
akwarium w pęlnym rozruchu - coraz piękniej t owygląda :d
Awatar użytkownika
Czubek
Posty: 228
Rejestracja: 28 wrz 2005 19:28
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Post autor: Czubek »

takie akwarium!!! bomba....tylko się zastanawiam czy szyba się nie ugnie pod naporem wody ale ja z fizyki kiepski byłem 9 mm to jest dużo! ale na te ponad 6000l no nie wiem...ale pomysł wystrzałowy :D
Jestem trochę frajer,
Wiem, taki superfrajer
Taki jak ja nie ma,
Czego szukać u Ciebie, wiem
Jestem trochę rozmazany,
Choć patrzę Ci w oczy teraz
guzik
Posty: 10
Rejestracja: 06 lis 2005 10:19
Lokalizacja: WIOSKA

To super pomysł

Post autor: guzik »

Akwarium o takich rozmiarach to rzeczywiście s.f. ale jeśli to się uda chyle czoło! Wierzę w to głęboko że tak właśnie będzie, dlatego że takie akwariu już w sowim życiu widziałem. Nasuwa mi się tylko jedno pytanie jaki jest koszt takiego przedsięwzięcia? 100000 zł ?
Awatar użytkownika
MarcinX
Przyjaciel Akwaforum
Posty: 4562
Rejestracja: 28 lis 2005 22:23
Lokalizacja: Homburg / Grudziadz

Post autor: MarcinX »

Hej! Niektorzy znajomi moi zbudowali (Wymurowali) Akwa 10000L i 8700L A ja juz widzialem w piwnicy u jednego faceta 27000L
To nic ciezkiego jezeli ma sie kase!
Poszukam pare link0w to sobie poogladacie!
Albo zrobie taki Fotoreportaz z budowy.
Pozdrowienia!

----------------------------------------

Hej!
Tu jeden Link!
http://www.raubwelse.de/
Wejdzcie na Kundenaquarien a tam sa do wyboru-4400l/9000L/14000L/15000L/ i 27000L
Pozdrowienia!

Edit by mod
Olav
Posty: 101
Rejestracja: 05 gru 2005 15:31
Lokalizacja: Toruń

Post autor: Olav »

Poza 4400 litrow nic mi nie wchodzi :(
Ble ;p
Awatar użytkownika
MarcinX
Przyjaciel Akwaforum
Posty: 4562
Rejestracja: 28 lis 2005 22:23
Lokalizacja: Homburg / Grudziadz

Post autor: MarcinX »

Hej!
Laduje sie czasem troche dlugo sprobuj jeszcze raz i poczekaj troche!
Pozdro!
KS
Przyjaciel Akwaforum
Posty: 133
Rejestracja: 15 sie 2004 12:50
Lokalizacja: POZNAŃ

Post autor: KS »

Wow... Co za akwaria. Brak słów. Zazdroszcze tej kolekcji sumów w tym baniaku 27tys. litrów. Zazdroszcze również pięknych piranii w 14tys. litrów. :twisted:
Malawi nie-mbuna
Cyrtocara Moori, Nimbochromis Venustus

Pare lat w tył pare lat do przodu
patrz los przez pryzmat rozbitych samochodów...
Przeżyłem w samochodach to czego nie dało się przeżyć.
[/color][/size]
Olav
Posty: 101
Rejestracja: 05 gru 2005 15:31
Lokalizacja: Toruń

Post autor: Olav »

mi sie one niezbyt podobają ;p Ale to rzecz gustu, co kto by wsadzil do środka :]
Ble ;p
Awatar użytkownika
sarniotko
Posty: 38
Rejestracja: 11 gru 2005 20:58
Lokalizacja: Swidnica

Post autor: sarniotko »

przeciez to akwarium to sciema jakich malo. koles sie podbudowywuje ze ludzie sie podniecaja ze on sobie buduje ogromne akwa. ludzie ktorzy maja kase nie maja czasu zeby sobie siedziec i pisac posty na forum. zlecaja zalozenie firmie i po klopocie. rownie dobrze moge zaraz zalozyc sobie drugie konto na forum i napisac ze buduje zbiornik 10 000 tys litrow i patrzec jak sie ludzie nabieraja. niech pokaze jakies fotki z budowy lub lub jakis plan. bez tego sorki ale nie wierze. za duzo jest czubkow w internecie. pozdro
108 litrow a w nim 10 neon inessa 2 skalary 5 gupikow 2 kiryski 2 glonojady :) jak narazie bez problemow:)

Obrazek
Awatar użytkownika
Mireks
Ekspert akwarysta
Posty: 2580
Rejestracja: 06 wrz 2005 12:03
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Mireks »

sarniotko pisze: ludzie ktorzy maja kase nie maja czasu zeby sobie siedziec i pisac posty na forum
nie wiem czy to ściema czy nie, ale tym bardziej jak masz sporo kasy, to i często masz sporo czasu. Być może się to wydaje nierealne, ale tak może z tym być. Co do prawdopodobienstwa budowania tego akwa, nie mam zdania.

Pozdrowiena
Mireks
200l - profil
____________________________________________
Awatar użytkownika
Brian
Przyjaciel Akwaforum
Posty: 954
Rejestracja: 27 gru 2005 19:30
Lokalizacja: Olkusz

Post autor: Brian »

Kiedyś przeglądałem inne fora akwarystyczne, i ludzie doszli do tych samych wniosków co sarniotko. Gości napisał o tym kilka miesięcy temu. Do tej pory napewno by sie pojawił bo nie wierze żeby nie mógł znaleźć kilku godzin w ciągu tego całego czasu "budowy" na przczeytanie kilkudziesięciu odpowiedzi.

Pozdrawiam
Awatar użytkownika
sarniotko
Posty: 38
Rejestracja: 11 gru 2005 20:58
Lokalizacja: Swidnica

Post autor: sarniotko »

to byly takie moje refleksje. bo wydaje mi sie ze gdybym ja mial budowac taki zbiornik to albo bym byl mega zapalonym hobbysta i dzien wczesniej wygral pare milionow albo 15 latkiem ktory ma akwarium 45 litrowe i marzy mu sie wlasne oceanarium :D choc jak na 15 latka wyobraznie i pojecie o tym wszystkim ma :) gdybym ja mial sie zabierac za takie akwa i mial na zbyciu 100 tys to napewno bym sie sam za to nie zabieral bo zajelo by mi to full czasu a ktos musi przeciez chodzic do pracy. no chyba ze koles nagle sie odezwie i przedstawi jakies dowody to pogaday. pozdrawiam
108 litrow a w nim 10 neon inessa 2 skalary 5 gupikow 2 kiryski 2 glonojady :) jak narazie bez problemow:)

Obrazek
Awatar użytkownika
Thom (AS)
Przyjaciel Akwaforum
Posty: 758
Rejestracja: 09 lis 2004 16:08
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Thom (AS) »

Mieszka w prawdzie niedaleko mnei ale przecież nie pojade na tą wieś jak kretyn szukać gościa o którym wiem tylko, że jest stolażem budowlanym :D
Zablokowany