Moje akwarium :)

Tutaj możecie prezentować swoje piękne akwarium

Moderatorzy: krzych_100, BARA, grzesi3k, wojtass9, michelle1992, chemik4

Awatar użytkownika
bartekdj
Posty: 43
Rejestracja: 20 maja 2007 18:17

Moje akwarium :)

Post autor: bartekdj »

Witam odwiedzających,

przedstawiam wam moje akwarium, założylem je od maja br.także w takim stanie jak dziś prezentuje żyją sobie rybki i mają się dobrze.....

Akwarium ma 60 litrów.

Obsada:
4 skalary
4 mieczyki
glonojad
wąż

rośliność:
nie pamiętam nazw ale Wy pewnie będziecie wiedzieli.

Sprzęt jest nowy
filtr jak również bżęczyk firmy Aquael.

Na grudzień zamierzam troszkę pozmieniać układ, teraz mam czas na za poznaniem się waszych rad jak również podpatruje penetrując wasze galerie....
Jak widzę pokazujecie różnorodnośći jesli chozi o dobór rybek
i roślinosci..
Podobaja mi się czerwone rosliny, dają jakis taki zupełny efekt innego odcienia, bo jak widać sama zieleń umnie dominuje.
Moje akwarium chcialbym aby bylo kolorowe pod względem rybek i rośln...
Skalary jak również mieczyki moim zdanem bardzo ładnie się prezentują (chciałem miec każdego innego pod względme koloru,nie udalo się) i nie chciałbym tego zmieniać....

Przedstawiam fotki :

Obrazek
Obrazek
Obrazek


Dostrzegam już pewne żeczy, pewnie powiecie, że filtr i ta rurka od napowietrzania jest widoczna należałoby pod względme estetyki schować albo wtopić w rośliny, macie tu rację :)
Pytanie takie czy jesli zasłonie je roslinami filtr nie straci swojej mocy, popędu do ciągniecia ;) ?


Odemnie:
nie jestem profesjonalistą i nie chcę nim być ale samo zalożenie akwarium jak dla mnie już jest sporym sukcesem ;) chcę miec piękne i kolorowe i tętniące życiem, rybki myślę, że takie jakie mam zostaną..podobają mi się bardzo
ODPOWIEDZ